ANASAYFA  l  SİTE HARİTASI l KARİYER
Kalite Politikamız  
 
 

Çözüm Endüstriyel Soğutma olarak, müşterilerimizin talep ettiği hizmetleri ve ürünleri, yüksek kalite seviyesinde üreterek taahhüt edilen sürede teslim ederiz.

Kuruluşumuzun kalite seviyesini artırmakta tedarikçilerimiz ve servislerimizin önemli bir faktör olduğunu kabul ederek kuruluşumuz kalite politikalarına uygun olmalarını sağlarız.

Müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek için müşteri beklentilerini ve müşteri gereksinimlerini uygun şekilde ölçerek koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışır ve müşteri portföyümüzü genişletiriz.

Müşterilerimizi memnun etme yolunun, çalışanlarımızın mutluluğu ve memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olarak, çalışanlarımıza en iyi çalışma ortamını sağlamakta, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi desteklemekteyiz.

Oluşabilecek müşteri şikâyetlerini ve isteklerini detaylı inceleyerek değerlendirerek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarız.

Doğruluk, dürüstlük, kalite, teknoloji, iletişim ve disiplin, ilerici temel ilkelerini işletme bünyesine yerleştirir ve korumak konusunda mücadeleci oluruz.

Sürekli iyileştirme faaliyetlerimizle, tüm süreçlerimizi mükemmelleştirmek için çalışırız.

Teknolojik gelişmeleri izler ve uygun yatırımların yapılması için araştırmalar yaparız.

Teknolojik gelişmeleri, müşterilerimize ileterek, yenilikleri onların  yararına kullanmak için çaba sarf ederiz.

Tüm bunların ışığında Kalite Standartlarımızı geliştirerek en iyiyi sunmak KALİTE de önceliğimizdir.

 

Aydın KALOĞLU                                                                                                                                                                                    Murat OKAN

Şirket Müdürü                                                                                                                                                                                        Şirket Müdürü

 

 
Tasarım ve Uygulama A4 Grafik