ANASAYFA  l  SİTE HARİTASI l KARİYER
Şirket Profili  
 
 
Çevre bilincinin, yeşil enerjinin, doğayla barışıklığın, enerji tasarrufunun söylem olmaktan çıktığı ve ihtiyaç haline geldiği bir çağda yaşıyoruz. Buna dayanarak endüstriyel soğutma, küresel ısınma sebebiyle daha kritik, çevre bilinci sebebiyle daha az enerji tüketen bir hale dönüşmek zorundadır.

Biz Çözüm Soğutma olarak işte bu çevre bilincini ön planda tutup, küresel ısınmanın daha sıcak hale getirdiği dünyamızda perakende sektörünün soğutma ihtiyacını karşılamak için ÇÖZÜM üretiyoruz.

Çözüm Soğutma, 2006 yılında kurulmuş, Kocaeli Gebze’ de 7.000 m2 kapalı alana sahip üretim tesisi ve 40 yetkin personeli ve yurtdışında ve yurt içinde ürettiği projeler ile sektörün hizmetindedir. 
 
Vizyonumuz
Çözüm Soğutma ve diğer grup şirketleri olarak, insana, müşterisine ve doğaya gerekli değeri vererek, en ileri teknolojiyi takip edip, ürünlerinin her detayında bunu değerlendirerek tüm müşterileri için kalıcı ÇÖZÜM ORTAĞI olmak.


 
 
Misyonumuz
Yüksek müşteri memnuniyetine ulaşmak ve müşterilerimiz için vazgeçilmez olmak, Çözüm Soğutma’ nın temel amacı, çalışmalarımız için en önemli standart ve gelecekteki başarılarımızın garantisidir. Teknolojiyi yakından takip ederek, her yeni ürün ve hizmet üretiminde daha iyisini gerçekleştirmek, lider ve akla ilk gelen kurum haline gelmek; bunu yaparken de müşterilerinden tedarikçilerine, çalışanlarından ve topluma kadar tüm paydaşları için değer yaratmak temel hedefimizdir.

Bilgi birikimi ve tecrübesi yüksek teknik ekibimizin gerçekleştirdiği otomasyon uygulamaları ile enerji verimliliği yüksek, CO2 uygulamaları ile çevreye duyarlı, özgün sistem tasarımları ile emniyetli ve kullanılan kaliteli ekipmanlar ile de sorunsuz çalışan ürünlerimizle fark yaratacağız.
 

 

 
Tasarım ve Uygulama A4 Grafik