ANASAYFA  l  SİTE HARİTASI l KARİYER
Kullanım Koşulları  
 
 

 

Yasal Uyarı 
 
Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. 
Çözüm Endüstriyel Soğutma Sistemleri İn.San. ve Tic.Ltd.Şti. web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı Çözüm Endüstriyel Soğutma Sistemleri İn.San. ve Tic.Ltd.Şti. (bundan böyle kısaca “Çözüm Soğutma” olarak anılacaktır), yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan tüm bilgileri hazırlayan çalışanların ve Çözüm Soğutma’ nın yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır. 
Çözüm Soğutma, iş bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden haber vermeksizin değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir. 
 
Bilgilendirme
 
Çözüm Soğutma web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü veri genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette Çözüm Soğutma tarafından garanti edilmemektedir. 
Çözüm Soğutma hiçbir şekil ve surette önceden haber vermeksizin söz konusu bilgileri değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya yayından kaldırabilir.
Bu web sitesinde yer alan bilgilerin, yayınlanan ve indirilebilir yazılımların gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun Çözüm Soğutma, yönetim kurulu üyeleri, yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan çalışanlar ve Çözüm Soğutma’ nın yetkilendirdiği kişi ve kuruluşlar sorumlu tutulamaz.
Çözüm Soğutma web sitesinin kullanımı sırasında sistemde oluşabilecek herhangi bir performans sorunu, hata, eksiklik, kesinti, kusur, bilgisayar virüsü ve/veya sistem arızası sonucu doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Çözüm Soğutma ve/veya çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan çalışanlar ve Friterm’in yetkilendirdiği kişi ve kuruluşlar önceden haberdar edilmiş olsalar dahi sorumlu olmazlar.
Çözüm Soğutma Web Sitesi tarafından talep edilen her türlü bilgi hiç bir şekilde başka kurum, kuruluş ya da şahıslara dağıtılmaz. Bilgileriniz sadece bünyemizde müşteri profili oluşturmak ve sizinle daha iyi iletişim kurmak için kullanılır.
 
Kullanım Hakkı 
 
Bu web sitesinde yer alan ve bunlarla sınırlı olmayan tüm sayfalar, fotoğraflar, tasarımlar, resimler, yazılımlar gibi veriler, bilgilere ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları Çözüm Soğutma'ya ait ve ilgili kanunlarca korunmakta olup, bu verilerin bir kısmı veya tamamı izinsiz kullanılamaz, değiştirilemez ve kopyalanamaz.
Bu web sitesinde adı geçen şirketler ve ürünleri, sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır. 
Çözüm Soğutma web sitesindeki bilgileri, herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan kişisel bilgi edinmek amacıyla kullanabilir, indirebilir, kopyalayabilir ve yazdırabilirsiniz ya da herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan üçüncü şahıslara sadece kişisel bilgilendirilmeleri amacıyla bu bilgilerin Çözüm Soğutma web sitesinden temin edildiğini ve burada yer alan tüm koşul ve hükümlere bağlı olduklarını belirtmek koşuluyla verebilir ve iletebilirsiniz. 
Bu yayın, ticari bir amaçla Çözüm Soğutma’ nın izni olmadan kopyalanamaz, dağıtılamaz, kaynak gösterilmek suretiyle kullanılamaz ve hiçbir format altında bilgisayar sistemlerine aktarılamaz.
Bu web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi tahrif etmek cezai ve hukuki sürecin işlemesine neden olacaktır.
 
Yetkili Mahkeme 
 
Bu web sitesinin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda iş bu Türkçe Yasal Uyarı metni esas olup, İstanbul Mahkemeleri ve İcra ve İflas Daireleri yetkilidir.
 
Tasarım ve Uygulama A4 Grafik